برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مقایسه

یخچال فریزر ال جی j916

  • یخچال فریزر ال جی j916 چهار درب با ظرفیت 32 فوت
  • دارای سیستم خنک کننده چندگانه Multi Flow
  • مجهز به فیلتر بهداشتی Pure N Fresh
  • پشتیبانی از طراحی door in door
  • مجهز به کمپرسور اینورتر خطی
  • دارای آبسردکن و یخساز
  • برچسب انرژی A+
ادامه مطلب
نظرات :
( 2 نظر )
تولید کننده :
اضافه به مقایسه0
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
تماس با فروشنده

 بخش پشتیبانی فروش

آقای حسینی
09184448486
آقای رضایی
09184448482
شماره ثابت
08734231406
توضیحات

قیمت و مشخصات یخچال ساید بای ساید ال جی LG J916

یخچال فریزر ال جی J916 یکی از یخچال های با کیفیت و بالارده ای است که توسط برند معتبر ال جی lg تولید و روانه ی بازار شده است.  ظرفیت و گنجایش این یخچال ساید بای ساید 32 فوت است و می تواند نیاز خانواده های پرجمعیت را نیز مرتفع سازد. با نگاه به ظاهر یخچال ال جی j916 متوجه می شود که در دسته ی یخچال های ساید بای ساید قرار می گیرد و از 4 درب پشتیبانی می کند. درب های واقع شده بر روی این یخچال هر کدام مربوط به یکی از قسمت های یخچال می باشد. بخش بالایی مربوط به یخچال، بخش پایینی مربوط به فریزر می باشد. درب اضافی بر روی درب اصلی طراحی door in door را یادآور می شود. این طراحی خاص باعث می شود تا به میزان 9% کاربر فضای بیشتری را در اختیار داشته باشد. همچنین 34% انرژی کمتری مصرف شود. آبسردکن و یخساز بر روی درب یخچال این واقعیت را یادآوری می کند که آب خنک و یخ های شکیل همیشه در دسترس باشد. یخچال ساید بای ساید ال جی j916 قابلیت اتصال به آب شهری را دارد و از این طریق شما می توانید بدون نیاز به پر کردن مخزن بصورت دستی، همیشه آب خنک در اختیار داشته باشید. کمپرسور اینورتر خطی Inverter Linear از ویژگی های قابل توجه در یخچال ساید بای ساید ال جی است. چرا که هم مصرف انرژی را پایین می آورد و هم اینکه میزان سر و صدا را به شدت کاهش داده است در نهایت می توان ادعا کرد که این موتور عملکرد و کارآیی یخچال را به شدت ارتقا داده. گفتنی است که فیلتر بهداشتی به کار رفته در یخچال فریزر ال جی j916 از نوع پرفرش Pure N Fresh می باشد، این فیلتر بهداشتی قوی می تواند انواع بو و باکتری و هوای آلوده را از محیط و هوای یخچال بزداید و هوایی شالم و پر نشاطی را در داخل یخچال به جرزیان بیندازد. از دیگر ویژگی ها و امکاناتی که در لیست مشخصات فنی یخچال ال جی جی 916 به چشم می خورد، یم توان به لامپ های کم مصرف led و کشوی نگهدارنده ی میوه و سبزی، کشوی متعادل سازی رطوبت و ... اشاره کرد. سیستم خنک کننده ی یخچال 32 فوت ال جی j916 یک سیستم بدون برفک است که از جریان چندگانه ی هوا نیز پشتیبانی می کند. جریان چند گانه ی هوا Multi Flow هوای خنک و یکنواختی را در تمام طبقات و قفسه های یخچال فراهم می آورد.

یخچال ساید بای ساید ال جی J916

کمپرسور و سیستم خنک کننده یخچال ال جی J916

یکی از ویژگی هایی که در یخچال های ساید بای ساید اهمیت ویژه دارد، امکاناتی نظیر کمپرسور و سیستم خنک کننده می باشد. یخچال ساید بای ساید ال جی j916 به کمپرسور اینورتر خطی مجهز است. این کمپرسور میزان مصرف انرژی و میزان سر و صدای یخچال را به شدت کاهش می دهد و می تواند مدت زمان نگهداری مواد غذایی را بیشتر از قبل گرداند. به گفته ی ال جی این نوع کمپرسور می تواند به میزان 40% در مصرف انرژی صرفه جویی کند و همچنین میزان صدای یخچال به لطف چنین موتوری تنها 72 دسی بل می باشد. که به هیچ عنوان آزار دهنده نیست. میزان مصرف انرژی در یخچال فریزر ال جی j916 برابر A+ است و تنها 455 کیلو وات ساعت می باشد. هشدار باز ماندن درب و قفل کودک، نمایشگر و امکان تنظیم دمای یخچال و فریزر و ... از ویژگی ها و امکانات یخچال ساید بای ساید ال جی J916 هستند . این امکانات و قابلیت ها از یخچال فریزر 32 فوت ال جی، یخچال همه فن حریف و با کیفیت ساخته اند. سیستم خنک کننده ی یخچال هم یک سیستم خنک کننده ی بدون برفک است و بخش فریزر یخچال به مرور زمان برفک نخواهد زد. جریان چندگانه ی هوای Multi Flow نیز می تواند هوای خنک و یکنواخت را در تمامی قفسه های و طبقات یخچال به جریان بیندازد. به کمک این سیستم چندگانه ی هوا تمام هوای خنک داخل بخش یخچال و هوای مرطوب و سرد داخل بخش فریزر را فراهم می سازد. این سیستم مواد خوراکی و مواد غذایی را مدت زمان بیشتری سالم نگه می دارد. قابلیت انجماد سریع نیز در مدت زمانی بسیار کوتاه می تواند مواد غذایی مو مواد خوراکی را منجمد کند.

فیلتر بهداشتی یخچال فریزر ال جی 

فیلتر بهداشتی به کار رفته در یخچال ساید بای ساید ال جی J916، فیلتر بهداشتی Pure n Fresh است. این فیلتر بهداشتی انواع بوی نامطبوع داخل یخچال را از بین می برد. همچنین به میزان 99.9999% باکتری ها و انواع قارچ و کپ را حذف خواهد کرد. تا هوایی سالم و پاکیزه در قفسه ها و طبقات یخچال جریان داشته باشد. دقت کرده اید زمانی که مواد غذایی بودار را داخل یخچال می گذارید، بوی نامطبوعی تمام یخچال را برمی دارد و حتی بوی سایر مواد غذایی را نیز دستخوش تغییر می کند. با وجود این فیلتر قدرتمند دیگر نیازی نیست نگران بو گرفتن مواد غذایی یخچال باشید و می توانید مدت ها مواد غذایی و خوراکی را تا مدتها سالم و شاداب نگه داری نمود. همانطور که گفتیم که یخچال فریزر ال جی J916 ک یخچال بدون برفک است و از سیستم خنک کننده ی بدون برفک برخوردار می باشد. بنابراین لازم نیست هر بار برای تمیز کردن بخش فریزر ساعت ها صبر کنید و منتظر شدن آب شدن برف و یخ باشید.

فیلتر بهداشتی یخچال فریزر ال جی J916

سایر امکانات یخچال سایدب ای ساید ال جی J916

ابسرد کن و یخساز اتوماتیک

بر روی بدنه ی یخچال فریزر ال جی J916 یا همان یخچال ساید بای ساید ال جی GMJ916NSHV آبریز و یخساز اتوماتیک قرار گرفته است.  یک صفحه نمایش دیجیتالی بر بالای آبریز وجود دارد. این صفحه نمایش در واقع نمایشگر لمسی است و قابلیت تنظیم دمای یخچال و دمای فریزر را برای کاربران فراهم می کند. به علاوه از طریق این نمایشگر LED می توانید حالت انجماد سریع و فریز سریع و قفل کودک را هم فعال کنید. آبسرد کنی که برای این یخچال در نظر گرفته شده، ارتفاع مناسبی دارد به صورتی که می توانید انواع پارچ و لیوان بالابلند را در یزر آن قرار داد و آب خنک و گوارا را وارد لیوان نمود. این آبسرد کن قابلیت اتصال به آب شهری را هم دارد. بنابراین نیازی نیست هر روز مخزن آب را بصورت دستی پر کنید. قابلیت تصفیه ی آب نیز آب شهری ورودی را در چند مرحله تصفیه می کند و آبی سالم و تصفیه شده و خنک را در دسترس شما قرار می دهد. سیستم عیب یاب هوشمند از دیگر ویژگی های محصولات ال جی است. این سیستم عیب یاب می تواند هر نوع مشکل و نقص پیش آمده در یخچال فریزر را به کاربر گزارش دهد هشدار باز ماندن درب، در واقع زمانی که درب یخچال به مدت زمان زیادی باز باشد، باز شدن درب یخچال فریزر جی 916 را به کاربر یادآوری می کند، تا از هدر رفت انرژی به میزان زیاد جلوگیری نماید. در نهایت قیمت یخچال فریزر ال جی جی 916 دلیل محکمی برای خرید یخچال ال جی است.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
lg-j916

مشخصات

نوع یخچال
ساید بای ساید
گنجایش بر حسب فوت
32 فوت
آبریز
1
یخ ساز
1
نوع یخ ساز
اتوماتیک
تصفیه آب
1
کشوی نگهدارنده میوه و سبزیجات
1
کشوی نگهدارنده‌ی رطوبت
1
سیستم جریان هوای چند گانه
1
سیستم عیب‌یابی هوشمند
1
فناوری Smart ThinQ
1
وزن
134 کیلوگرم
تعداد درب
4 درب
نام مدل
j916
رنگ بدنه
نقره ای
طراحی door-in-door
1
نور داخلی
led
سیستم خنک کننده
چند منظوره
سیستم بدون برفک
1
هشدار باز ماندن درب
1
قابلیت اتصال به آب شهری
1
نوع فیلتر
Pure N Fresh
سیستم عیب یاب هوشمند
1
دستگیره توکار
1
صفحه نمایش
1
برچسب انرژی
+A
نمایشگر
روی درب
صفحه نمایش لمسی
1
قفل کودک
1
قابلیت تنظیم دمای یخچال
1
قابلیت تنظیم دمای فریزر
1
نوع موتور
Inverter Linear Compressor
اقلام همراه
دفترچه راهنما, قفسه و محفظه های داخلی
نظرات
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

ال جی

محصولات ال جی فوق العاده هستن مخصوصا تو لوازم خانگی برقی

آیا این نظر برای شما مفید بود؟ بله خیر

قیمت یخچال فریزر ساید ال جی جی 916

واقعا یخچال خیلی شیک و با کلاسیه من حتما پیشنهاد میدم بخرید. چون واقعا بی نظیره

آیا این نظر برای شما مفید بود؟ بله خیر
برچسب های محصول

فهرست

ورود به سایت

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم