برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مقایسه

کولر گازی 24000 ال جی اینورتر I24TGC

  • کولر گازی 24000 ال جی اینورتر Lg I24tgc سرمایشی
  • مجهز به کمپرسور دوال اینورتر Dual Inverter
  • دارای پره های طلایی با خاصیت ضد فرسایش
  • قابلیت ذخیره سازی انرژی به میزان 65%
  • قابلیت سرمایش سریع به میزان 60%
  • قایلت تنظیم جهت باد در 4 طرف
  • دارای فناوی تمیزکنندگی خودکار
  • مجهز به قابلیت خواب راحت
  • نوع گاز مصرفی R410a
ادامه مطلب
0 تومان
ناموجود
نظرات :
( یک نظر )
تولید کننده :
اضافه به مقایسه0
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
تماس با فروشنده

 بخش پشتیبانی فروش

آقای حسینی
09184448486
آقای رضایی
09184448482
شماره ثابت
08734231406
توضیحات

کولر گازی 24000 اینورتر ال جی lg i24tgc

کولر گازی ال جی 24000btu

قیمت کولر گازی ال جی متناسب با ظرفیت سرمایشی کولر گازی، امکانات و توابع کولر گازی و ...تعیین می شود و هر چه ظرفیت کولر گازی بیشتر باشد، قیمت کولر گازی نیز بیشتر می شود. ال جی که یکی از سازنده های معتبر در ساخت کولر گازی است، با تولید انواع کولر گازی اینورتر و کولر گازی ال جی دوال اینورتر، سعی دارد سهم بسزایی از خرید کولر گاز را از آن خود کند. کولر گازی ال جی 24000 مدل I24TGC ، با ظرفیت سرمایشی 24000btu یکی از کولر گازی های سرمایشی است که توسط برند نام آشنای lg تولید شده است. کولر گازی I24TGC با توجه به ظرفیت سرمایشی که دارد برای مکان هایی با مساحت 60 تا 80 متر مربع مناسب است. اسپلیت دیواری ال جی i24tgc از آنجایی که دارای طراحی دیواری است بنابراین از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است. پنل داخلی کولر گازی 24000 ال جی اینورتر I24TGC دارای ابعادی به اندازه ی 998*330*210 میلی متر است، نحوه ی نصب و حمل و جابجایی این کولر گازی بسیار راحت و بی دردسر است و وزن آن تنها  11.6 کیلوگرم می باشد. یونیت خارجی کولر گازی ال جی نیز ابعادی برابر 870*660*360 میلی متر دارد. گفتنی است که پنل داخلی کولر گازی دوال اینورتر ال جی مدل i24tgc صدایی برابر 29 تا 44 دس4ی بل دارد که به هیچ عنوان آزار دهنده نیست و به راحتی می توان شبهای خنک و آرامی را با این کولر گازی اینورتر ال جی به سر برد. از آنجایی که پنل بیرونی کولر گازی 24هزار ال جی در بیرون از سالن قرار می گیرد، صدای بالاتری دارد که این صدا در حداقل سرعت و حداکثر سرعت برابر 53 تا 56 دسی بل است. ال جی برای جلوگیری از زنگ زدگی و فرسودگی کندانسور و پره های آن از فناوری گلد فین Gold Fin بهره گرفته است این نوع پره ها در برابر عوامل طبیعی از پره ها مواظبت می کند و مانع از زنگ خوردگی این پره ها می شود.  از دیگر ویژگی ها و توابع کولر گازی ال جی 24000 اینورتر،حالت خواب Sleep mode است، این حالت به هنگام شب و هنگام خواب فعال می شود. قابلیت دیگری به نام راه اندازی مجدد اتوماتیک کولر گازی Auto Restart نیز به هنگام قطع شدن برق و وصل شدن مجدد آن کولر گازی ال جی با همان حالتی که از پیش فعال بوده است، روشن می شود. قابلیت Auto Cleaning نیز یکی از قابلیت های پشتیبانی شده توسط کولر گازی ال جی i24tgc است، که بصورت اتوماتیک فضای داخلی کولر گازی را تمیز می کند و اجازه ی رشد میکروب و باکتری را در داخل فضای مرطوب کولرگازی نمی دهد. حالت خواب راحت Comfort Sleep از دیگر ویژگی های کولر گازی ال جی است، که باعث می شود عملکرد کولر در 3 حالت مختلف تنظیم شود( وزش باد مستقیم، 7 ساعت خاموشی، زمان خواب طولانی آرام و راحت).

کمپرسور دوگانه اینورتر ال جی lg i24tc


کمپرسور کولر گازی ال جی دوآل اینورتر

کمپرسور موجود در کولر گازی ال جی مدل I24TGC کمپرسور دوال اینورتر یا همان اینورتر دوگانه Dual Inverter است، این نوع خاص از کمپرسور از طرف شرکت معتبر ا ایل جی به مدت 10 ضمانت کرده است و با مجهز بودن کولرگازی ال جی i24tgc به این کمپرسور دوگانه اینورتر dual inverter می توان مدت زمان بیشتری از کولر گازی استفاده کرد. کمپرسرسور اینورتر دوگانه ی ال جی به طور مداوم در حال تنظیم سرعت کولر گازی است تا دمای محیط را در حالت مطلوب نگه دارد. این عملکرد باعث می شود تا هم در مصرف انرژی صرفه جویی شود و هم قدرت و سرعت خنک کنندگی کولر گازی را افزایش می دهد. به گفته ی ال جی کولر گازی کمپرسور dual inverter اینورتر دوگانه به میزان 65% در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و به میزان 60% هم سرعت خنک کنندگی بیشتری دارد. کمپرسورها در سیستم های تهویه مطبوع معمولی خاموش و روشن می شوند تا درجه حرارت را تنظیم کنند و مقدار زیادی انرژی مصرف کنند.کمپرسور dual inverter به طور مداوم سرعت کمپرسور را برای حفظ درجه حرارت مطلوب تنظیم می کند. این نوسان کم، موجب صرفه جویی در انرژی و تضمین راحتی خنک کننده می شود. کولر گازی 24000 ال جی LG با استفاده از فن آوری منحصر به فرد  و کمپرسور دوگانه اینورتر  موجب از بین رفتن سر و صدای غیر ضروری می شود و باعث عملکرد صحیح کولر گازی i24tgc می شود. قابلیت تنظیم جهت وزش باد به سمت چپ و راست و بالا و پایین از قابلیت ها و امکانات کولر گازی اینورتر ال جی است که به موجب آن می توان جهت وزش باد را به سمت های دلخواه خود تنظیم کرد. عملکردی به نام قابلیت 6 مرحله ای تنظیم جهت هوا در 6 جهت عمودی و تنظیم جهت وزش باد در 5 جهت افقی از ویژگی ها  امکانات خاص کولر گازی اینورتر ال جی 24 هزار است. قابلیت پاک کنندگی خودکار، مجهز بودن به فیلتر پلاسما و فیلترهای سه گانه باعث می شود تا هوایی سالم و عاری از هر گونه آلودگی و گرد و غبار در محیط زندگی شما جریان یابد.

کولر گازی 24000 ال جی اینورتر کم مصرف lg i24tgc


خرید کولر گازی ال جی 24000 دوال اینورتر

کولر گازی ال جی با ظرفیت 24000 مدل I24TGC یکی از کولر گازی های ساخته شده توسط برند معتبر ال جی LG است، یکی از مهمترین فناوری هایی که توسط کولر گازی 24000 ال جی I24TGC پشتیبانی می شود، فناوری دوال اینورتر است. این فناوری باعث کاهش مصرف انرژی می شود. کمپرسور دوگانه اینورتر با تنظیم و تغییر سرعت کمپرسور بصورت مداوم، دمای مطلوب را در اتاق حفظ می کند البته با حفظ حداقل نوسان سرعت کمپرسور. همچنین این کمپرسور Dual Inverter نویز و صدای کولر گازی را به شدت کاهش می دهد و امکان کارکردن کولر گازی را با عملکرد کم صدا فراهم آورده است و میزان لرزش را 40% کاهش داده است و 15% قدرت خنک کنندگی را بالا برده است. در یک کلام کمپرسور اینورتر دوگانه به میزان 65% در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل می آورد و قدرت خنک کنندگی را 60% افزایش می دهد. بر روی پنل داخلی کولر گازی ال جی یک صفحه نمایش مخفی وجود دارد، این صفحه نمایش میزان مصرف انرژی را در هر لحظه به ما یادآوری می کند و تنها زمانی که کولر گازی روشن باشد، شما متوجه وجود صفحه نمایش خواهید شد. عملکرد چرخش هوای 4 جهته، جریان هوای سرد و خنک را به هر چهار طرف چپ و راست و بالا و پایین انتقال می دهد و می توانید هوای خنک را به هر گوشه ای از اتاق که می خواهید هدایت کنید تا تمام فضای مورد نظر خنک گردد. تعیین جهت وزش باد در جهت عمودی 6 مرحله ای است، می توان در 6 مرحله ی مختلف جریان هوا را تنظیم کرد. جخت جریان هوا در حالت  افقی 5 تنظیم و مرحله ی مختلف دارد. با این تنظیمات دقیق جهت وزش باد در حالت عمودی و افقی می توان دقیقا منطقه ی مورد نظرتان را در کمترین زمان خنک گردانید. فیلتر محافظت دوگانه، ذرات گرد و غبار و باکتری ها را با اندازه ی بیشتر از 10 میکرومتر را از بین برده و حذف می کند. تمیز کردن خودکار و عملکرد بی صدا و خواب راحت و .... از دیگر ویژگی های کولر گازی اینورتر ال جی I24TGC است. اگر قصد خرید کولر گازی ال جی را دارید با فروشگاه اینترنتی پولوتک تماس حاصل کنید.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
I24TGC

مشخصات

مدل کولرگازی
I24TGC
کشور سازنده
کره
ظرفیت سرمایش ( BTU )
24000
ظرفیت گرمایش ( BTU )
24000
گاز مصرفی
r410a
قابلیت اینوتر
11
نوع برق مصرفی
تک فاز
نوع کمپرسور
دوال اینورتر dual inverter
نظرات
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

قابلیت دوال اینورتر

قابلیت دوای اینورتر دقیقا چه کاربردی داره؟

آیا این نظر برای شما مفید بود؟ بله خیر
پاسخ از فروشگاه اینترنتی پولوتک:
بله قابلیت دوال اینورتر روداره

فهرست

ورود به سایت

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم