برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مقایسه

کولر گازی 12000 جنرال GNR12GW

  • اسپلیت کولر گازی جنرال 12 هزار طرح لبخند  GNR-12GW
  • کولر گازی GNR-12GW دارای عملکرد سرمایشی/گرمایشی
  • مناسب برای شرایط آب و هوایی معتدل و مرطوب « t2 »
  • کولر گازی جنرال طرح لبخند با ظرفیت سرمایشی 12000
  • دارای قدرت پرتاب باد تا مسافت 15 متر مربع
  • مساحت پشتیبانی شده تا 20 متر مربع
  • مجهز به کمپرسور کم مصرف روتاری
  • دارای برچسب انرژی A+
ادامه مطلب
0 تومان
ناموجود
نظرات :
( یک نظر )
تولید کننده :
اضافه به مقایسه0
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
تماس با فروشنده

 بخش پشتیبانی فروش

آقای حسینی
09184448486
آقای رضایی
09184448482
شماره ثابت
08734231406
توضیحات

کولر گازی 12000 جنرال GNR12GW

قیمت کولر گازی جنرال 12000 بسته به امکانات و توابع آن، کمپرسور، گاز مصرفی و ... می باشد.کولر گازی جنرال با ظرفیت 12 هزار  «GNR-12WN» یکی از کولر گازی های کم مصرف 12 هزار جنرال است، که برای مکان هایی با مساحت کم و تا 30 متر مربع در شرایط استاندارد کاربرد دارد. اسپلیت جنرال طرح لبخند 12000 مدل GNR-12WN دارای عملکرد سرمایشی-گرمایشی است و در دو فصل سرد و گرم مورد استفاده قرار می گیرد. کولر گازی دیواری جنرال دو تکع است و از دو پنل بیرونی و داخلی تشکیل شده است. این کولر گازی 12 هزار از کمپرسور روتاری «Rotary» سنگین برخوردار است و از این موتور سنگین تک پنل برای پره ها استفاده می کند. صدا و نویز بسیار کم این موتور کم مصرف هیچ گونه مزاحمت و سر و صدایی ندارد و به هیچ عنوان آزار دهنده نیست. یکی دیگر از مزیت های به کار رفته در کولر گازی 12 هزار جنرال برخورداری از حالت سرمایش سریع «TURBO» است، این حالت در عرض مدت زمانی کمتر از 30 دقیقه تمام محیط مورد نظر را خنک می کند و هوایی خنک و دلپذیر را در اتاق شما به جریان می اندازد. قابلیت تنظیم سرعت فن «SPEED FAN» نیز از دیگر حالت های این کولر گازی است، با این قابلیت می توان سرعت وطش باد و سرعت چرخش فن را تنظیم کرد و آن را مطابق با نیاز خود در سه حالت کم، متوسط، زیاد قرار داد. تنظیم جهت دریچه های وزش باد به سمت چپ یا راست و بالا و پایین از دیگر ویژگی های کولر گازی جنرال است، این ویژگی باعث می شود تا جهت وزش باد بنابر خواست و محل نشستن شما تنظیم شود و هر کجا بخواهید، هوای خنک و مطبوع نیز همانجا باشد. گفتنی است که صافی و فیلتر گرد و غبار نیز در کولر گازی 12 هزار جنرال تعبیه شده است، این فیلتر ضد گرد و غبار تمامی ذرات گرد و غبار و ذرات معلق در هوا را جذب می کند و اجازه ی ورود این آلودگی ها را به اتاق نمی دهد در نتیجه هوایی خنک و همواره سالم را استشمام خواهید کرد. به همراه کولر گازی 12 هزار جنرال یک ریموت کنترل ارائه می شود، این ریموت کنترل امکان تنظیم اتوماتیک و از راه دور تمامی حالت ها و قابلیت ها را فراهم می آورد. البته تامین سرمایش کولر گازی توسط گاز کم مصرف R410 از مهم ترین ویژگی و مزیت های کولر گازی 12000 جنرال GNR-12WN است که علاوه بر مصرف پایین انرژی، قدرت خنک کنندگی بسیار بالایی هم دارد.

قیمت و خرید کولر گازی جنرال gnr12gw


موتور کم مصرف روتاری کولر گازی 12000جنرال GNR-12GW

کولر گازی جنرال  12000btu مدل  GNR-12GW ، دارای برچسب انرژی A+ است و یکی از کولر گازی های کم مصرف جنرال طرح لبخند می باشد.کولر گازی به دلیل اینکه مدام و بطور 24 ساعته مورد استفاده قرار می گیرد، از این رو بادی حتما از نظر مصرف انرژی بهینه باشد. گفتیم که موتور یا همان کمپرسور کولر گازی 12000 جنرال GNR-12GW از نوع روتاری استف می دانید که کمپرسور های روتاری این روزها اکثرا در کولر های گازی برای مصارف خانگی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند و جایگزین مناسبی برای موتور های پیستونی هستند. کمپرسور روتاری هم اینکه فضای بسیار کمتری نسبت به کمپرسور پیستونی اشغال می کند و هم اینکه موتور روتاری دارای قطعات بسیار کمتری است. نوع برق مصرفی کولر گازی 12 هزار جنرال تک فاز است و و برق تک فاز هم تنها از دو رشته ی فاز ونول تشکیل شده است. بنابراین می توان از این کولر گازی در همه ی نقاط کشور استفاده کرد و بدوناینکه کمترین نگرانی بابت مصرف برق آن داشته باشید. ناحیه ی کاربرد کولر گازی 12 هزار جنرال در لیست مشخصات فنی کولر گازی ناحیه ی معتدل و مرطوب و گرم و خشک درج شده است، این نواحی در واقع به مناطق و شهرهای جنوب کشور و شهرهای شمالی کشور ما اشاره دارد. بنابراین بادی این را بدانید که در این مناطق بهترین عملکرد را خواهد داشت. کولر گازی جنرال 12 هزار GNR-12GW با موتور سنگین روتاری که دارد می تواند مساحتی به متراژ 10 تا 20 متر مربع را خنک کند و هوایی سالم و بدون گرد و غبار را در محیط اتاق پخش نماید. نوع گاز مصرفی کولر گازی 12 هزار جنرال « R410 » است ، این گاز در دمای 54 درجه ی سانتیگراد به جوش می آید و قدرت خنک کنندگی بسیار بالاتری از گاز R22 دارد. همچنین بسیار کم  مصرف تر از دیگر گازها است و همین باعث شده تا کولر گازی 12 هزار جنرال در لیست کولر گازی های کم مصرف قرار گیرد. میزان صدای کولر گازی 54 دسی بل است و آمپر مصرفی کارکرد آن 5.8 آمپر است و برق مصرفی استارت آن 6 آمپر  درج شده است. اگر شما هم جزو آن دسته از خریدارانی هستید که کشور سازنده ی کولر گازی برایتان اهمیت دارد، باید گفت که کولر گازی 12000 جنرال مدل GNR-12GW مونتاژ کشور تایلند است و کیفیت ساخت بالایی هم دارد.

کولر گازی جنرال gnr12gw

 
امکانات کولر گازی GNR-12GW

کولر گازی 12 هزار جنرال GNR-12GW به گونه ای طراحی شده که می توان به دلخواه سرعت فن آن را تنظیم نمود و آن را در سه حالت کم، متوسط و زیاد قرار دهید. یعنی متناسب با میزان گرمی محیط می توان سرعت را تنظیم کرد تا ادر مصرف انرژی صرفه جویی شود. همچنین برای تنظیم جریان هوا در این کولر گازی جهت دریچه های کولر گازی تنظیم می شود. قابلیتی به نام SWING در کولر گازی 12000 جنرال طرح لبخند باعث می شود تا جریان هوا به سمت بالا و یا پایین تنظیم شود. همچنین قابلیت SWING هوا را به سمت چپ ا راست هدایت می کند. با تنظیم جهت پره ها می توانید جریان هوای خنک را به سمت دلخواه خود تنظیم کنید، البته تنظیم و کنترل جهت جریان هوا توسط ریموت کنترل انجام می شود. این کولر گازی قابلیت تعویض مود یعنی حالت را هم دارد و شما می توانید بسته به مکان و شرایط آب و هوایی زندگی خود یکی از حالت های سرد، گرم، شرجی یا باد را فعال نمایید. این کولر گازی جهت تهیه ی هوای سالم بدون هیچ نوع آلودگی و گرد و غبار از توری های نازکی برای جذب گرد و غبار استفاده می کند. در نهایت و با توجه به تفاسیر ارائه شده و فهمیدن اینکه، کولر گازی 12000 جنرال مدل GNR-12GW یکی از کولر گازی های کم مصرف با موتور سنگین و تک پنل روتاری است و دارای برچسب انرژی A+ می باشد. همچنین برای مناطق با شرایط آب و هوایی T1 و T3 یعنی مناطق گرم و حاره ای و معتدل و مرطوب مناسب می باشد. این کولر گازی از توابع و امکاناتی نظیر حالت خواب، تایمر، حتالت سرمایش سریع توربو، فیلتر ضد گرد و غبار و ...بهره می برد. طراحی خاص موسوم به طرح لبخند و دیواری بودن آن نشان از دو تکه بودنش دارد و اینکه باید بخشی از آن بر روی دیوار و بخش دیگر آن را در بیرون از اتاق مورد نظر قرارگیرد. به همراه کولر گازی جنرال طرح لبخند GNR-12GW یک ریموت کنترل و 5 متر سیم و کابل و 5 متر لوله ی مسی نیز ارائه می شود. بنابراین برای خرید کولر گازی جنرال 12000 مدل GNR-12GW هر چه سریع تر اقدام نمایید، چرا که نوسانات ارز و دلار  امکان دارد قیمت کولر گازی 2000 جنرال GNR-12GW را دستخوش تغییر کند.

امکانات و توابع کولر گازی جنرال gnr12gw


چرا کولر گازی جنرال 12000 gnr-12gw را بخریم؟

کولر گازی جنرال gnr-12gw با ظرفیت سرمایشی 12000 یکی از بهترین کولر گازی های جنرال که با نام کولر گازی جنرال مکس معروف شده است. این کولر کازی از قابلیت ها و ویژگی های خاصی برخوردار است که باعث شده این کولر گازی به یکی از خوش فروش ترین کولر گازی های موجود در بازار تبدیل شود. قیمت کولر گازی جنرال 12000 مدل  gnr-12gw در مقایسه با سایر کولرگازی های دیگر بسیار مناسب است و ارزش خرید بالایی دارد. کولر گازی جنرال طرح لبخند از نوع دیواری می باشد و قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد. کولر گازی جنرال دو عملکرد مختلف سرمایشی و گرمایشی را دارد و می تواند در هر دو فصل سرد و گرم استفاده شود. این کولر گازی دارای صفحه نمایشی از نوع ال سی دی lcd می باشد. کمپرسور به کار رفته در این کولر گازی روتاری می باشد و در مقایسه با کمپرسورهای قدیمی تر سبک تر بوده و قدرت بالاتری هم دارد. نوع گاز مصرفی کولرگازی جنرال R22 می باشد که دوستدار محیط زیست می باشد و هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند. نوع برق مصرفی این کولر تک فاز است  به راحتی می توان از آن در سایر نقاط کشور استفاده نمود. برچسب انرژی نیز در این کولر گازی A می باشد که نشان از مصرف پایین انرژی در کولر گازی طرح لبخند جنرال دارد.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
GNR12GW

مشخصات

مدل کولرگازی
gnr12gw
کشور سازنده
چین
ظرفیت سرمایش ( BTU )
12000
ظرفیت گرمایش ( BTU )
12000
گاز مصرفی
r410a
قدرت پرتاب باد
10-15 متر
نوع کمپرسور
روتاری
نظرات
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

طرح شکار یا طرح لبخند

جریان این طرح های کولر گازی جنرال چیه، طرح لبخند و طرح شکار که میگن تفاوتشون تو چیه

آیا این نظر برای شما مفید بود؟ بله خیر

فهرست

ورود به سایت

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم