برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مقایسه

کولر گازی 50000 هیتاچی RAC-50NPA

 کولر گازی 50000 هیتاچی RAC-50NPA دارای کمپرسوری از نوع روتاری است . از آنجایی که در کولر های گازی از سه نوع کمپرسور روتاری ، اسکرول و یا پیستونی استفاده می شود، که در این میان میزان مصرف انرژی در کولر های دارای کمپرسور روتاری کمتر و همچنین صدای کمتری نیز تولید می کنند ، تا جایی که میزان مصرف انرژی در این کولر گازی بسیار پایین است و نگرانی شما را از بابت فیش ماهیانه به کلی برطرف می سازد .

ادامه مطلب
0 تومان
ناموجود
نظرات :
( یک نظر )
تولید کننده :
اضافه به مقایسه0
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
تماس با فروشنده

 بخش پشتیبانی فروش

آقای حسینی
09184448486
آقای رضایی
09184448482
شماره ثابت
08734231406
توضیحات

مشخصات کولر گازی اینورتر هیتاچی مدل RAC-50NPA

کولر گازی هیتاچی HITACHI مدل « RAC-50NPA » یکی از سیستم های تهویه ی مطبوع است که بسیار کارآمد و کاربردی می باشد که دارای ظرفیت سرمایشی 50000BTU است . شاید اکثر مردم با شنیدن کولر گازی ، تنها احساس وزش باد خنک در ذهنشان تداعی شود و گمان کنند که کولر های گازی تنها در فصل تابستان و برای خنک نمودن هوای محیط مورد استفاده قرار می گیرند ؛ اما واقعیت چیز دیگری است ، برخی کولرهای گازی دارای عملکردی دوگانه هستند و در دسته ی کولر های گازی سرمایشی /گرمایشی قرار می گیرند . کولر گازی 50000 هیتاچی مدل RAC-50NPA عملکرد سرمایشی / گرمایشی دارد و هم در فصل تابستان و هم در فصل زمستان کاربرد دارد. لازم به ذکر است که کولر گازی اینورتر هیتاچی RAC-50NPA دارای فیلتر های آنتی با کتریال و گرد و غبار است که علاوه بر وزش بادِ خنک ، هوایی سالم و پاکیزه و عاری از هر گونه آلودگی و باکتری و ... را در همه پخش می نماید . این کولر گازی 50000 دارای توابع و امکاناتی است که بر روی ریموت کنترل از راه دور ان تعبیه شده است . از جمله ی این توابع و امکانات می توان به سیستم کاهنده ی رطوبت ، سیستم حفاظت در برابر نوسانات برق و تنظیم جهت وزش باد به سمت چپ و راست و یا بالا و پایین . سیستم راه اندازی مجدد خودکار و ... تمامی این امکانات همگی در این کولر گازی دور هم جمع گشته اند ، تا کولری با کیفیت و خوش ساخت بسازند ، پر واضح است که قیمت مناسب کولر گازی RAC-50NPA از دلایل مهم خرید کولر گازی است . در ادامه ی این صفحه به ریز جزئیات و مشخصات این کولر گازی خوش ساخت می پردازیم. از ویژگی های بارز کولر گازی هیتاچی می توان به ظرفیت سرمایشی 50000BTU، فناوری اینورتر، فیلتر آنتی باکتریال و گرد و غبار و سیستم کاهنده ی رطوبت، سیستم سرمایش سریع و سیستم راه اندازی مجدد خودکار و .... اشاره کرد. امکانات و توابع عالی در کنار ظرفیت سرمایشی فوق العاده از نشانه های موفق خرید کولر گازی هیتاچی می باشد.

کولر گازی اینوتر هیتاچی 50 هزار

.
طراحی و ساختار کولر گازی هیتاچی RAC-50NPA

کولر گازی هیتاچی مدل RAC-50NPA یکی از کولر های دو تکه است و در دسته ی اسپلیت ها قرار می گیرد . کولر های اسپلیت از دو تکه یا دو پنل تشکیل شده اند ، که یکی از آنها در بیرون از منزل و به آن پنل خارجی گفته می شود ، پنل خارجی به دلیل اینکهدر معرض تابش نور خورشید و باد و باران قرار می گیرد ، باید حتماً روی چهار پایه ای بلند قرار گیرد تا از سطح زمین فاصله داشته باشد و بدنه ی آن فرسوده نشود ، البته هیتاچی از راهکاری انحصاری به نام بدنه و یا پره های ضد خوردگی Anti corrosion در تولید پنل های خارجی بهره می گیرد که این قابلیت از فرساییش و خوردگی بدنه ی پنل خارجی ممانعت به عمل می آورد . گفتنی است که ابعاد این یونیت 750x 570 x 280 میلی متر است و وزنی برابر 38 کیلوگرم دارد . پنل داخلی همان قسمت از کولر گازی است که در جلوی دید قرار می گیرد و بر روی دیوار نصب می شود . این پنل کولر گازی 50000 هیتاچی مدل  RAC-35NPA سفید رنگ است و بر روی بدنه لوگوی معتبر HITACHI درج شده است که نشان از اصالت و اورجینال بودن کولر گازی دارد . همچنین یک نمایشگر LED در سمت راست کولر گازی به چشم می خورد که توابع و امکانات مختلف فعال شده را نمایش می دهد .پنل داخلی دارای اندازه ی 790x 300 x 230 میلی متری است و وزنی معادل 10 کیلوگرم دارد ، قابلیت جابجایی راحت و شستشوی آسان پنل داخلی ازدیگر ویژگی های کولر گازی هیتاچی RAC-50NPA است. اسپلیت دیواری هیتاچی RAC-50NPA، در واقع یک کولر گازی است که از دو پنل بیرونی و داخلی تشکیل شده است. بخش بیرونی که در خارج از محل زندگی قرار می گیرد، از کندانسور و آواپراتور و ... تشکیل شده است و وظیفه ی خنک کردن گاز را بر عهده دارد؛ اما بخش داخلی یک پنل ساده است که بر روی دیوار نصب می شود و ظیفه ی وزش باد خنک را بر عهده دارد.

کمپرسور و میزان مصرف انرژی کولر گازی هیتاچی

از طراحی و ظاهر محصول که بگذریم ، به مشخصات فنی محصول می رسیم و یکی از مهمترین ملاک ها و مولفه های خرید یک کولر گازی ، قدرت خنک کنندگی آن است . هنگام خرید کولر کازی حتما با اصطلاحی به نام BTU و یا خنک کنندگی برخواهید خورد ، این اصطلاح در واقع استانداردی است برای بیان قدرت سرما دهی کولر های گازی . حتما شنیده اید که می گویند یک کولر گازی 18 هزار و یا 24 هزار و ... این اعداد به قدرت خنک کنندگی کولر اشاره دارند . توجه به این قدرت مهمترین نکته ایست که باید هنگام خرید کولرگازی هیتاچی در نظر بگیرید ، چرا که اگر کولر گازی ای انتخاب کنید که قدرت سرمادهی پایینی داشته باشد و کارایی کافی نخواهد داشت و محیط شما را خنک نخواهد کرد و اگر کولر گازی با قدرت سرمادهی بالا بخرید ، محیط بیشتر از حد مورد نیاز سرد می کند و مصرف انرژی را بالا می برد و حتی باید چندین بار هم کولر را خاموش و روشن کنید . کولر گازی هیتاچی مدل RAC-50NPA دارای قدرت خنک کنندگی 50000BTU است و این میزان قدرت برای یک سالن و یا اتاق متوسط با متراز 12 تا 30 متر مربع کافی است . لازم به ذکر است که نوع محیط و منطقه ی اب و هوایی ، تعداد افرادساکن در محل ، رو به آفتاب بودن و یا در سایه قرار گرفتن ، تعداد وسایل گرمازای موجود در محیط و ... در تعیین ظرفیت کولر مناسب برای محیط تاثیر گذار هستند . قبل از خرید تمامی این مولفه ها را بررسی کرده و سپس کولر گازی با ظرفیت مناسب برای خود را تعیین کنید . عملکرد سرمایشی / گرمایشی این کولر گازی باعث افزایش بهره وری این کولر گازی شده است و می توان در فواصل گرم و سرد سال از آن بهترین استفاده را نمود . کمپرسور در واقع نقش مهمی در تعیین کیفیت نهایی کولر گازی دارد و به عنوان مهم ترین قطعه ی کولر گازی از آن یاد می شود . کولر گازی 50000 هیتاچی مدل RAC-50NPA دارای کمپرسوری از نوع روتاری است . از آنجایی که در کولر های گازی از سه نوع کمپرسور روتاری ، اسکرول و یا پیستونی استفاده می شود، که در این میان میزان مصرف انرژی در کولر های دارای کمپرسور روتاری کمتر و همچنین صدای کمتری نیز تولید می کنند ، تا جایی که میزان مصرف انرژی در این کولر گازی بسیار پایین است و نگرانی شما را از بابت فیش ماهیانه به کلی برطرف می سازد . گفتنی است که نوع برق مصرفی در کولر های گازی متفاوت است ، و یا برق مصرفی تک فاز هستند و یا سه فاز . این کولر گازی از برق مصرفی تک فاز استفاده می نمایند و منبع تغذیه ی آن 50Hz / AC 220-240V می باشد . ضریب سرمایشی ، معیاری است برای تعیین تبدیل انرژی مصرفی به سرما و در واقع این معیار نشان می دهد که چه مقدار از انرزی دریافتی به سرما و هوای خنک تبدیل می شود .ERR این کولر گازی 4.50KW است . سیستم حفاظت در برابر نوسانات برق DC از دیگر مشخصات کولر گازی RAC-50NPA است که از آسیب های احتمالی کندانسور و کمپرسور در برابر نوسانات برق جلوگیری می کند.

کولر گازی هیتاچی ras-50npa


گفتنی است که این کولر گازی می تواند برای فضا و مکانی با مساحت 010 تا 120 متر مربع مناسب باشد. اگر از امکانات و کمپرسور و میزان مصرف انرژی کولر گازی هیتاچی RAC-50NPA راضی هستید می توانید همین الان نسبت به خرید این کولر گازی خوش قیمت اقدام نمایید. یا اینکه در ادامه با سیار ویژگی ها و امکانات کولر گزی هیتاچی آشنا گردید.

توابع و امکانات مختلف کولر گازی

.کولر گازی 50000 هیتاچی RAC-50NPA دارای امکاناتی متعدد  و کاربردی است که می تواند نیاز های مختلف شما را رفع نماید . سیستم کاهنده ی رطوبت ، که مخصوصاً در مناطق شرجی که هوای دارای رطوبت است ، بسیار مناسب است و با فعال کردن این قابلیت می توان هوایی خنک و بدون رطوبت را در محیط پخش نمود . همچنین امکان تنظیم نمودن جهت وزش باد کولر از دیگر توابع این کولر گازی است که می توان با چرخاندن پره های داخل پنل به سمت چپ و یا راست ، باد را به سمت راست و چپ هدایت نمود و یا اینکه جهت باد را به سمت بالا و یا پایین تنظیم کرد . سیستم راه اندازی مجدد خودکار ، از دیگر ویژگی های کاربردی است که به موجب آن به هنگام قطع شدن برق ، کولر به محض اتصال برق با همان حالت قبلی روشن می شود و شروع به کار می کند . مجهز بودن به فیلتر بهداشتی در داخل پنل باعث می شود تا هوایی سالم و بدون آلودگی و آلاینده های محیطی در محیط و یا منزل شما پخش شود و مخصوصاً برای افرادی که آلرژی دارند و یا اینکه بیماری آسم دارند ، وجود فیلترها داخل کولر بسیار لازم و ضروری می باشد . حالت خواب و تایمر 24 ساعته و ریموت کنترل از راه دور و ... از دیگر امکانات کولر گازی 50000 هیتاچی مدل RAC-50NPA است که از این کولر گازی ، یک محصول با کیفیت و پرفروش ساخته اند. اگر قصد خرید کولر گازی هیتاچی 50000 را دارید حتما کولر گازی دیوار 50000 هیتاچی را خریداری نمایید. فروشگاه اینترنتی پولوتک انواع کولر گازی هیتاچی با ظرفیت سرمایشی های مختلف و متنوع را در اختیار شما گذاشته است.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
RAC-50NPA
نظرات
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

کولر گازی هیتاچی

کولر گازی ایستاده هیتاچی 50000 موجود ندارید؟

آیا این نظر برای شما مفید بود؟ بله خیر
پاسخ از فروشگاه اینترنتی پولوتک:
موجود می شو . با بخش پشتیبانی فروش تماس بگیرید تا کامل راهنمایی گردید

فهرست

ورود به سایت

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم