برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مقایسه

کولر گازی 14000 هیتاچی RAS-MES14HA

کولر گازی 14000 هیتاچی RAS-MES14HA یکی از کولر های با کیفیتی است که توسط شرکت معتبری چون HITACHI تولید و روانه ی بازار شده است . این کولر گازی با توجه به ظرفیت و قدرت خنک کنندگی که دارد می تواند برای سالن و یا منزلی با مساحت 12 تا 24 متر مربع مناسب باشد .

ادامه مطلب
0 تومان
ناموجود
نظرات :
( یک نظر )
تولید کننده :
اضافه به مقایسه0
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
تماس با فروشنده

 بخش پشتیبانی فروش

آقای حسینی
09184448486
آقای رضایی
09184448482
شماره ثابت
08734231406
توضیحات

مشخصات کولر گازی 14000 هیتاچی مدل RAS-MES14HA

هیتاچی hitachi یکی از تولید کننده های معتبر و با کیفیتی است که در زمینه ی تولید انواع محصولات و لوازم خانگی فعالیت دارد. این برند خوش نام و نشان و با کیفیت در مدت چند سال اخیر توانسته است طرفداران زیادی برای خودش دست و پا کند. کولر گازی هیتاچی نیز یکی از انواع کولر گازی موجود در بازار است که فروش زیادی دارد. کیفیت کولر گازی، قیمت کولر گازی و انواع امکانات و توابع دیگر باعث شده تا کولر گازی هیتاچی به یک محصول خوش فروش تبدیل شود. کولر گازی هیتاچی مدل RAS-MES14HA یکی از کولر های با کیفیتی است که توسط شرکت معتبری چون HITACHI تولید و روانه ی بازار شده است . این کولر گازی با توجه به ظرفیت و قدرت خنک کنندگی که دارد می تواند برای سالن و یا منزلی با مساحت 12 تا 24 متر مربع مناسب باشد . همچنین مجهز بودن به کمپرسور اسکرول در این کولر گازی کاری کرده است ، تا این کولر گازی برای مناطقی با اب و هوای گرم و حاره ای و یا معتدل و مرطوب مناسب باشد و در این مناطق بیشترین کارآیی و کاربرد را داشته باشد . دریچه های کولر گازی که هوای خنک از آن می وزد ، در این کولر گازی طوری طراحی شده اند که میزان جریان هوای خروجی بیشتری را از خود عبور دهند و همچنین فن بزرگتری نیز در این پنل ها به کار رفته است که در کل قدرت خنک کنندگی را افزایش می دهند . کولر گازی 14000 هیتاچی مدل RAS-MES14HA از نوع اسپلیت است و می توان آن را بر روی دیوار نصب کرد . بنابراین این کولر گازی دیواری نیز مانن همه ی کولر گازی های دیواری دیگر از دو تکه تشکیل شده است ، که یکی را پنل داخلی و دیگری را پنل بیرونی می نامند . پنل داخلی همان تکه ای است بر روی دیوار نصب می شود و تمام ظاهر و طراحی کولر گازی تنها به همین تکه مربوط می شود ، هنگام خرید کولر گازی هیتاچی به طراحی و رنگ بدنه ی پنل داخلی توجه داشته باشید ، چرا که قرار است یک عمر جلوی چشماناتن باشد. پنل بیرونی که در بیرون و دور از دید قرار می گیرد ، همان کندانسور است و دارای بدنه ی با دوام و مقاومی است تا در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاوت داشته باشد . معمولاً گفته می شود که پنل بیرونی را بر روی چهارپایه ای بگذارید بهتر است تا در معرض تماس مستقیم با سطح زمین نباشد و دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نشود . البته هیتاچی نی زاز یک فناوری ابتکاری به نام پره های ضد فرسایش در پنل بیرونی خود استفاده کرده است ، که باعث شده است تا کندانسور به میزان 3 برابر پنل های فاقد این پره ها ، مقاومت بیشتریداشته باشد . مجهز بودن به فیلتر آنتی باکتریال و قابلیت سرمایش سریع و سیستم کاهنده ی رطوبت و تنظیم جهت وزش باد و پاک کنندگی خودکار و ... همگی در این کولر گازی تعبیه شده اند و از این دستگاه ، یک کولر گازی با کیفیت و با دوام ساخته اند.

کمپرسور کولر گازی RAS-MES14HA

کولر گازی 14000 هیتاچی مدل RAS-MES14HA دارای عملکرد دو گانه ی سرمایشی / گرمایشی است . می تواند هم در فصل زمستان به عنوان وسیله ی گرما زا و هم در فصب تابستان به عنوان وسیله ی سرمازا مورد استفاده قرار گیرد . کمپرسور به عنوان قلب تپنده ی کولر های گازی است و در تعیین کیفیت کولر گازی و کیفیت کارکرد آن حرف اول را می زند . کمپرسور این کولر گازی باعث شده است تا هم میزان سر و صدای دستگاه و هم میزان مصرف برق کولر گازی کاهش پیدا کند  ؛ چرا که از نوع  کمپرسور های دو سیلندر DC است که همر لرزش کمتر و هم بازدهی بیشتری دارد و هم فضای بسیار کمتری از سیلندرهای تک سیلندر اشغال می کند . ذخیره و صرفه جویی در انرژی از یدگر ویژگی های کارببردی این کولر گازی است که می توان آن را در دسته ی کولر گازی های کم مصرف به حساب آورد  . ظرفیت سرمایش این کولر گازی 7.04 کیلووات محاسبه شده و ظرفیت گرمایی آن 7.05 کیلو وات است . کولر های گازی معمولاً یا برق مصرفی تک فاز دارند و یا برق مصرفی سه فاز ، برق سه فاز برای کولر های سنگین و بسیار قدرتمند که بیشتر در کارخانه ها و یا سالن های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد . کولر گازی 14000 هیتاچی مدل RAS-MES14HA از برق تک فاز استفاده می کند و منبع تغذیه ی آن  50Hz/220-240V است .کمپرسور این کولر گازی قابلیت کار کردن در دمای 55 درجه ی سانتیگراد را دارد . گفتنی است که سیستم حفاظت از کندانسور در براببر نوسانات برق از دیگر ویزگی های این کولر گازی 14000 است . همچنین سیستم برق در این کولر گازی از نوع dc است و به میزان 10% بازدهی بیشتری خواهد داشت و امنیت بیشتری هم دارد .گفتنی است که کمپرسور این کولر گازی از نوع اسکرول است و می تواند در شرایط آب و هوایی معتدل و مرطوب t1 یا گرم و حاره ای t3 بیشترین کاربرد را داشته باشد و در کوتاه ترین زمان گرمای داخل اتاق را از بین برده و هوایی خنک و سرشاز از زندگی را در محیط پخش کند .

کولر گازی 14000 هیتاچی

قدرت خنک کنندگی کولر گازی

بحث قدرت خنک کنندگی و یا همان ظرفیت کولر گازی پس از بحث مهم مصرف انرژی ، مهم ترین مولفه در خرید کولر گازی است . از ظاهر و ساختار و ابعاد دستگاه که بگذریم ، به بررسی مشخصات فنی می رسیم . یکی از این مشخصه های فنی مهم ظرفیت کولر گازی است . شما هم اصطلاح پرکاربرد BTU را شنیده اید و یا آن را بر روی کاتالوگ کولرهای گازی دیده اید . استاندارد BTU در واقع برای بیان قدرت سرما دهی کولرهای گازی استفاده می شود . باید دقت کنید که چه قدرت و ظرفیتی برای شما مناسب است . برای پیدا کردن جواب دقیق این سوال باید مولفه های زیادی را بررسی کنید ، برای نمونه باید مساحت اتاق مورد نظر ، تعداد افراد ساکن در آن محل ، وضعیت آب و هوایی منطقه ی مسکونی ، در معرض تابش آفتاب بودن یا نبودن و ... را باید بررسی کنید سپس با توجه به این موارد ظرفیت مناسب کولر گازی را تخمین بزنید .  کولر گازی هیتاچی RAS-MES14HA دارای ظرفیت 14000BTU است و محدوده ی 30 متر مربعی را به خوبی پوشش می دهد . اگر اتاق شما مساحتی مابین 50 تا 70 متر مربع را دارد ، می توانید هر چه سریع تر نمسبت به خرید این کولر گازی همه فن حرف اقدام کنید . این موضوع از آن جهت حائز اهمیت است که اگر کولر گازی ای بخرید با قدرت بیشتر از حد مورد نیاز ، به سرعت هوای اتاق را خنک وحتی سرد می کند به این دلیل شما مجبور به خاموش کردن کولر خواهید شد تا دمای اتاق به دمای متعادل برسد و همین خاموش و روشن کردنها هم استهلاک کولر را به دنبال دارد و هم انرژی زیادی هم مصرف می کند . و چنانچه ظرفیت کولر برای اتاق شما کم باشد ، دستگاه نمی تواند هوای محیط را به اندازه ی دلخواه خنک کند .بنابراین هنگام خرید کولر گازی ابتدا به پارامترهای ذکر شده توجه کنید و سپس ظرفیت کولر گازی مناسب خود را انتخاب نمایید. تا بعد از خرید کولر گازی احساس خسران نکنید. کولر گازی هیتاچی RAS-MES14HA با ظرفیت سرمایشی 14000 کولر گازی با کیفیت و خوش قیمتی است که ارزش خرید بالایی دارد.قیمت کولر گازی هیتاچی بسیار مناسب است و برای آگاهی از قیمت روز کولر گازی می توانید با فروشنده های پولوتک تماس حاصل کنید.

کولر گازی هیتاچی mes14ha


امکانات و توابع کولر گازی 14000 هیتاچی

حال که ظرفیت خنک کنندگی و طراحی و ساختار کولر و کمپرسور آن را بررسی کردید و تا این جای کار متوجه کیفیت بالای این کولر گازی شدید ، بد نیست که به امکانات و توابعی آن نیز نگاهی بیندازید و از توابع کاربردی موجود در آن با خبر شوید . کولر گازی 14000 هیتاچی مدل RAS-MES14HA دارای توابعی مانند تایمر 24 ساعته ، حالت خواب sleep mode و راه اندازه ی مجدد خودکار ، سیستم کاهنده ی رطوبت و سیستم سرمایش سریع اشاره کرد . حالت خواب Sleep mode ، یکی از حالت های این کولر گازی است ، که باعث مصرف کم انرژی می شود ؛ چرا که این حالت کاری می کند تا دمای اتاق در درجه حرارت ثابت باقی بماند و در تمام طول شب هم دمای اتاق را در حد متعادل نگه می دارد . سیستم تولید سرمایش سریع از دیگر امکانات این کولر گازی است که در کدت زمانی بسیار کوتاه دمای کل اتاق را بطور یکنواخت خنک می کند . سرعت فن در کولر گازی 24000 هیتاچی نیز توسط ریموت کنترل قابل تنظیم است و می توانید سرعت فن کولر را در حالت متوسط و کم و زیاد و یا در حالت اتوماتیک قرار دهید ، انتخاب سطح سرعت فن کاملا به خودتان و البته شرایط محیطی اتاق بستگی دارد ، زمانی که احساس کردید در داخل اتاق رطوبت وجود دارد می توانید از سرعت بالا فن بهره برده و رطوبت را به حالت نرمال برگردانید . تنظیم جهت وزش باد از دیگر قابلیت های این کولر گازی است که بموجب آن می توانید جهت وزش باد و جهت پره های پنل را تعیین کرده و آنها را به سمت راست و یا چپ و یا بالا و پایین قرار دهید . گفتنی است که فیلتر آنتی باکتریال می تواند به میزان 90% هر گونه میکروب و مواد بیمای زا وگرد و غبار موجود در محیط را خذف کرده و از بین ببرد و هوایی سالم را در محیط پخش نماید. در نتیجه می توان خرید کولر گازی هیتاچی RAS-MES14HA را به همه ی کسانی که آلرژی و حساسیت دارند و می خواهند همواره هوایی سالم و تمیز در محیط داشته باشند پیشنهاد می دهیم. این کولر گازی با توجه به ظرفیت سرمایشی که دارد می تواند مکانی به مساحت و متراژ 20 تا 30 متر مربع را به خوبی خنک خواهد کرد و همچنین با توجه به امکانات و توابعی که دارد می تواند گزینه ای مناسب برای خرید باشد.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
RAS-MES14HA
نظرات
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

قیمت

اگه قیمتش مناسب و ارزون باشه می خوام این مدل و بخرم

آیا این نظر برای شما مفید بود؟ بله خیر

فهرست

ورود به سایت

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم