برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مقایسه0

ماشین لباسشویی ال جی F4J5

ماشین لباسشویی F4j5tnp7s دارای قابلیتی به  نام شستشوی دستی motion-6 می باشد که می تواند تمیزی و نظافت زیادی را به لباسها ببخشد و آن ها را تمیزتر و پاکیزه تر از همیشه نشان دهد . در این عملیات از روی حرکتهای دست در هنگام شستشو کپی برداری شده و دقیقا این حرکات تکرار شده اند . 

تولید کننده :
0 تومان
موجود است
اضافه به مقایسه0
توضیحات

لباسشویی 8 کیلویی ال جی LG F4JTNP7S


ماشین لباسشویی ال جی lg مدل F4j5tnp7s یکی ز ماشین لباسشویی های با کیفیت و خوش ساختی است که توسط شرکت کره ای ال جی Lg تولید و طراحی شده است . این ماشین لباسشویی دارای ظرفیت 8 کیلوگرم می باشد و می تواند نیاز یک خانواده ی 5 نفره را برآورده سازد . مجهز بودن به موتور کم مصرف و کم صدای اینورتر دایرکت درایو و سیستم عیب یاب هوشمند و شستشوی دستی و قابلیت ادد ایتم و دیگر امکانات در لیست ماشین لباسشویی های با کیفیت موجود در بازار قرار گیرد . ال جی یکی از تولید کننده هایی است که با تنوع در طراحی و امکانات و ساختار و قیمت کاری کرده است که بیش از نیمی از بازار در اختیارش باشد و هر کاربر و هر خریداری با هر سلیقه و نیازی که دارد بتواند در بین محصولات ال جی قدرت انتخاب داشته باشد . به همین دلیل است که لباسشویی 8 کیلویی ال جی مدل F4j5tnp7s را معرفی می کنیم ، چرا که شاید انتخب و خرید یکی از کاربران باشد و مطابق با نیازها و خواسته های آنها تولید شده باشد .

ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی F4J5TNP7S

طراحی لباسشویی ال جی مدل F4J5TNP7S

ماشین لباسشویی F4j5tnp7s دارای بدنه ی نقره ای رنگ می باشد و به همین دلیل به آن دسته از کاربرانی پیشنهاد می شود که این رنگ را می توانند با سایر لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه ی خود ست و هماهنگ کنند . بدنه ی کناری این ماشین لباسشویی داری شیارهای بزرگ و سطحی است که جهت کاهش لرزش دستگاه این چنین طراحی شده است . درب شیشه ای در وسط ماشین لباسشویی با زاویه ی 180 درجه و به سمت چپ باز می شود و می تواند در بارگیری لباس ها بسیار عالی عمل کند . یک پیچ ولومی در مرکز لباسشویی در انتخاب و فعل کردن برنامه ی مورد نظر بسیار سریع عمل می کند . برنامه های مختلف شستشو در اطراف پیچ ولومی ردیف شده اند . این برنامه های متنوع متناسب با جنس و نوع پارچه انتخاب می شوندو عملکردی مناسب را ارائه می دهند . این برنامه ها طوری تنظیم شده اند که برای هر نوعی پارچه ، تعداد دفعات ابکشی و مدت زمان شستشو و میزان دمای آب مناسبی را تعیین می کنند ، تا با این دستورالعمل از خراب شدن لباسها جلوگیری شود . نمایشگر دیجیتالی نیز در طرف سمت چپ دستگاه دمای آب و سرعت چرخش و زمان باقی مانده را نمایش می دهد . در پایین بدنه نیز یک درپوش مستطیلی جهت خروج آب در مواقع اضطراری به کار رفته است که با برداشتن درپوش می توان فیلار تعبیه شده را تمیز کرد .

ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی F4J5TNP7S

ظرفیت لباسشویی ال جی  LG F4J5TNP7S

ماشین لباسشویی F4j5tnp7s با ظرفیت 8 کیلوگرم می تواند به میزان 8 عدد شلوار و 7 عدد پیراهن و 5 عدد حوله و 3 عدد روتختی را در هر چرخه ی شستشو داخل مخزن جا دهد . بنابراین این میزان لباس می تواند به راحتی نیاز یک خانواده ی 5 نفره و یا بیشتر را هم فراهم نماید . ماشین لباسشویی F4j5tnp7s دارای موتوری قدرتمند و کم صدا می باشد که عملکردی بهینه داشته و شستشویی قدرتمند به همراه خواهد اشت . موتور قدرتمند ایرکت درایو اینورتر می تواند دیگ 8 کیلوگرمی ماشین لباسشویی را با سرعت 1400 دور در دقیقه بچرخاند و شستشویی عالی و کارآمد را به ارمغان بیاورد . با حذف گیبکس و تسمه در این موتور قطعات جانبی داخل موتور بسیار کاهش پیدا کرده است و در نتیجه ی حذف این قطعات میزان سر و صدای دستگاه و هم چنین میزان لرزش دستگاه به حداقل رسیده است . این موتور می تواند مستقیم و بدون واسطه انرژی لازم برای به حرکت درآوردن دیگ را به مخزن منتقل کند و دیگر نیازی به قطعات متحرک در مسیر موتور و دیگ نیست و به همین دلیل میزان هدر رفت انرژی بسیار کاهش یافته . بنابراین مصرف انرژی نیز پایین می آید ، محاسباتی که صورت گرفته است نشان می دهد که این موتورهای دایرکت درایو به میزان 30% از موتورهای انرژی کمتری مصرف می کنند .

ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی F4J5TNP7S

ADD ITEM اضافه کردن لباس به ماشین لباسشویی در حین کار

ماشین لباسشویی F4j5tnp7s دارای قابلیت جدیدی به نام ADD ITEM می باشد . این قابلیت که ال جی برای کار برانش طراحی کرده است ، بعد از روشن شدن امکان باز شدن درب را فراهم می آورند . دقت کرده اید که در لباسشویی های قدیمی تر ال جی اگر شما جورابی ، کتی و یا هر لباس دیگری را از یاد می بردید نمی توانسیتد به هیچ عنوان درب ماشین را پس از روشن شدن باز کنید ، اما قابلیت ADD ITEM این مشکل را حل کرده است . چرا که می توانید درب لباسشویی را باز کنید و لباس جامانده را داخل دیگ بیندازید . برای این کار کافی است که دکمه ی Pause را فشار دهید و سپس درب در مدت 3 ثانیه باز می شود . برای شروع کار مجدد و از سرگیری فعالیت از همان جایی که قطع شده بود دکمه ی play را فشار دهید . البته توجه فرکایید که اگر دمای آب داخل ماشین لباسشویی از 40 درجه سانتیگراد بیشتر باشد ، دیگر نمی توانید درب را باز کنید چرا که خطر سوختگی ناشی از آب داغ وجود دارد . یا اگر ظرفیت مخزن لباسشویی تکمیل شده باشد ، باز هم درب باز نخواهد شد . ماشین لباسشویی F4j5tnp7s دارای قابلیتی به نام شستشو با بخار است که توسط باکتری های و هر نوع ماده ی دیگر نی زا ز بین می رود و به میزان 99.99% اثر گذار است و می تواند لباس هایی بدون بو و بدون هیچ نوع باکتریو میکروب و ... را تحویل شما هد . 

ماشین لباسشویی 8 کیلویی ال جی F4J5TNP7S

سایر مشخصات لباسشویی 8 کیلویی ال جی 

ماشین لباسشویی F4j5tnp7s دارای قابلیتی به نام شستشوی دستی motion-6 می باشد که می تواند تمیزی و نظافت زیادی را به لباسها ببخشد و آن ها را تمیزتر و پاکیزه تر از همیشه نشان دهد . در این عملیات از روی حرکتهای دست در هنگام شستشو کپی برداری شده و دقیقا این حرکات تکرار شده اند . شستشوی دستی شامل 6 حرکت مختلف می باشد نظیر پیچیاندن ، تاب دادن ، ساییدن ، پیچشی ، پله ای و ابکشی . حرکت پیچشی یا همان پیچاند ، ماشین لباسشویی با صدایی بسیار کم شروع به کار می کند و به لباس های پیچ های کوتاهی می دهد . در حرکت پله ای لباس ها توسط حرکت دیگ به سمت بالا پرتاب می شوند و از انجا به پایین فرستاده می شوند ، این حرکت می تواند میزان چروکی لباس ها را به حداقل برساند . حرکت بعدی حرکت ساییدن است ، که بوسیله ی آن آب و مواد شوینده به خوبی با هم ترکیب شده و کف غلیظی تولید می شود و مواد شوینده بسیار راحت و بسیار بیشتر در دل پارچه و لباس نفوذ می کنند . در غلتاندن هم لباس ها داخل ماشین لباسشویی غلت داده می شوند . حرکت ساییدن لکه ها را از بین خواهد برد چرا که با انتقال دادن لباس ها به سمت چپ و راست در میزان زدودن جرک لباس تاثیر زیادی خواهد داشت . درمرحله ی آبکشی نیز دیگ با سرعت هر چه تما م می چرخد و لباس ها را به دیواره ی دیگ می چسباند و تاثیر زیادی در از بین بردن جرم و کثیفی لباس می گذارد . به این صورت ال جی ادعا می کند که ماشین لباسشویی F4j5tnp7s با قابلیت 6-MOTION یکی از با کیفیت ترین ماشین لباسشویی های بالارده ی ال جی در بازار است . درنهایت امید ما این است که با خواندن این نقد و برسی و دیگر نقد و برسی های موجود در سایت از امکانات و مشخصات سایر لوازم خانگی باخبر و آگاه شوید و با آگاهی خرید کنید . خرید به همراه آگاهی به معنی انتخاب درست می باشد .

جهت مشاهده این محصول در سایت اصلی کلیک کنید 

جزئیات محصول
LG -DSH- F4J5TNP7S

مشخصات

سرعت چرخش موتور
1400دور در دقیقه
توضیحات صفحه نمایش
ال ای دی
کشور سازنده
کره
ظرفیت
8 کیلوگرم
بخارشور
11
تکنولوژی UV
11
قفل کودک
11
قفل AQUA
11
نوع موتور
اینورتر دایرکت درایو
تعداد شیر ورودی
یک
قابلیت اضافه کردن لباس حین کار
11
نظرات
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

مشخصات F4J5TNP7S

زاویه ی باز شدن درب چند درجه است ؟

آیا این نظر برای شما مفید بود؟ بله خیر
پاسخ از فروشگاه اینترنتی پولوتک:
176
سرعت چرخش موتور 1400دور در دقیقه
توضیحات صفحه نمایش ال ای دی
کشور سازنده کره
ظرفیت 8 کیلوگرم
بخارشور 11
تکنولوژی UV 11
قفل کودک 11
قفل AQUA 11
نوع موتور اینورتر دایرکت درایو
تعداد شیر ورودی یک
قابلیت اضافه کردن لباس حین کار 11

فهرست

ورود به سایت

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم