برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مقایسه

یخچال فریزر هایسنس RQ561N

یخچال چهار درب RQ561N4AW1 مجهز به سیستم خنک کننده از نوع بدون برفک no fros است ، این فناوری نوآورانه هایسنس علاوه بر اینکه از تشکیل بلورهای یخ بر روی مواد غذایی جلوگیری می کند ، هوای سرد را در کل یخچال پخش می نماید . 

ادامه مطلب
نظرات :
( یک نظر )
تولید کننده :
اضافه به مقایسه0
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
تماس با فروشنده

 بخش پشتیبانی فروش

آقای حسینی
09184448486
آقای رضایی
09184448482
شماره ثابت
08734231406
توضیحات

یخچال ساید بای ساید هایسنس HISENSE RQ561

یخچال ساید بای ساید هایسنس RQ561 از یخچالهای ساید بای ساید توسط این شرکت معتبراست . این دستگاه با گنجایش کلی بیش از 15 فوت برای خانوادهای کم جمعیت و متوسط مناسب است . این یخچال از طراحی چهار درب برخوردار است که دو درب پایینی آن مربوط به فریزر و دو درب بالایی یخچال است . این یخچال با امکانات قابل توجهی که دارد ، می تواند انتخاب خوبی برای حفظ و نگهداری مواد غذایی باشد . دستگاه RQ561 از گنجایش 512 لیتری برخوردار است و طراحی داخلی بصورت بهینه طراحی شده است ، تا فضای بیشتری برای ذخیره سازی مواد غذایی در اختیار شما قرار گیرد . مجهز بودن به موتور کم صدا و کم مصرف ، این یخچال را در ردیف یخچالهای کم مصرف و پربازده قرار داده است . رده ی مصرف انرژی این یخچال A+ است ، که نشان از مصرف پایین انرژی دارد . پنل الکتریکی که بر روی دسته ی یخچال قرار گرفته ، تنظیمات یخچال و فریزر را راحت و آسان کرده است . این یخچال ساید بای ساید و چهار درب هایسنس دارای شسیستم خنک کننده ی بدون برفک « نوفراست » است و از قابلیت جریان چندگانه ی هوا نیز برخوردار است . روشنایی داخلی این یخچال خوش تراش توسط لامپهای led تامین می شود که علاوه بر مصرف انرژی پایین ، گرمای کمی هم تولید می کنند . محفظه های مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات با قابلیت تنظیم رطوبت و برخورداری از قابلیت هایی چون سرمایش سریع و انجماد سریع و ...از این یخچال ، یخچالی بالارده ساخته است .

طراحی بیرونی و درونی یخچال RQ561

یخچال فریزر هایسنس RQ561 برای زیبا پسندان طراحی شده است و برای آن دسته از افرادی است که به زیبایی و ظاهر لوازم خانگی توجه می کنند . آنچه این یخچال رازیبا کرده است ، برخورداری از طراحی چهار درب است ، طراحی ای که به واسطه ی آن چهار درب مجزا بر روی درب دیده می شود . دو درب پایین یخچال مربوط به فریزر است و با باز کردن دربهای پایین به قسمت پایین دسترسی پیدا می کنید و دو درب بالایی نیز مربوط به یخچال است . یخچال دارای ظرفیت خالص 290 لیتر و فریزر نیز 142 لیتر ظرفیت دارد . باز و بسته کردن این دربها توسط دو دستگیره ی عمودی انجام می شود . بر روی دستگیره ی یخچال در قسمت بالایی آن یک پنل الکتریکی لمسی جهت کنترل تنظیمات یخچال و فریزر طراحی شده است . بر روی بدنه ی سمت چپ یخچال و در قسمت بالای آن لوگوی hisense دیده می شود . وزن 121 کیلوگرمی این یخچال ساید بای ساید چهار درب توسط پایه هایی به زمین متصل می شود که از زنگ زدگی و پوسیدگی یخچال جلوگیری می کند .
داخل یخچال طبقات متعدد و کشوهایی در نظر گرفته ‌شده است تا مواد غذایی و ظروف مرتب چیده شوند. بر روی سمت داخلی درب یخچال هم طبقات متعددی وجود دارد که برای نگهداری بطری و داروها و یا مواد غذایی کوچک به کار برده می شود . مجهز بودن به قفسات و طبقات متعدد در این یخچال و فریزر باعث شده است تا فضای داخلی یخچال منظم و کار آمد به نظر برسد . بخش یخچال این ساید بای ساید همه چیز تمام دارای چهار طبقه می باشد ، طبقات این یخچال 680 میلی متری هستند و این فضای بزرگ تنها جهت ذخیره سازی بیشتر مواد غذایی طراحی شده ، قابلیت تنظیم ارتفاع طبقات داخل یخچال ، امکان تغییر ارتفاع و تغییر فضای ذخیره سازی مواد غذایی را فراهم می کند . طبقات داخل یخچال به راحتی آب خوردن جابجا می شوند و به سمت بالا و یا پایین حرکت می کنند ، در نتیجه می توان بسته به ظرفهای مختلف با ارتفاعهای مختلف ، ارتفاع طبقات را هماهنگ کرد . دو محفظه ی مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات در پایین این چهار طبقه وجود دارند . درب یخچال نیز هشت طبقه دارد که بر روی هر درب چهار طبقه قرار گرفته است .. محفظه ی نگهداری تخم مرغ و طبقات بالا بلند جهت نگهداری بطری ها عملکرد یخچال را بهبود بخشیده اند . بخش فریزر یخچال هایسنس RQ561 دارای 6 طبقه ی مخصوص است ، این بخش با 142 لیتر ظرفیتی که دارد و طبقه بندی مناسبش می تواند حجم زیادی از مواد غذایی را فریز کند .

سیستم خنک کننده ی NOFROST در یخچال هایسنس RQ561

یخچال چهار درب RQ561 مجهز به سیستم خنک کننده از نوع بدون برفک no fros است ، این فناوری نوآورانه هایسنس علاوه بر اینکه از تشکیل بلورهای یخ بر روی مواد غذایی جلوگیری می کند ، هوای سرد را در کل یخچال پخش می نماید . سیستم خنک کننده ی نوفراست از یک فن خنک کننده تشمیل شده است ، این فن وظیفه ی پخش هوای سردداخل یخچال را بر عهده دارد . سیستم خنک کننده ی ضد برفک ، رطوبت و برفک چسبیده به مواد غذایی را جذب می کند و به این صورت مانع از برفک زدن می شود و از آنجاییکه از یخ زدن و انجماد بیش از اندازه جلوگیری می کند ، جابجایی مواد غذایی راحت تر می شود. در این یخچال خبری از انباشته شدن برفک نیست و به همین علت فضای زیادی در اختیار قرار می گیرد . پشتیبانی از قابلیت جریان چندگانه ی هوا در یخچال RQ561 باعث شده که هوای سرد و یکنواخت در سراسر فضای یخچال پخش شود و هوای خنک از طریق دریچه های استراتژیک که در هر طبقه جاسازی شده اند پخش شود و هوای خنک در تمام قفسه ها جریان داشته باشد ، به همین جهت مدت زمان نگهداری و سالم ماندن مواد غذایی بیشتر می شود .

بر روی درب یخچال 520 لیتری RQ561 یک کنترل پنل لمسی وجود دارد . این نمایشگر دیجیتالی آبی رنگ بر روی دستگیره های مشکی رنگ دستگاه قرار گرفته است و زمانی که روشن می شود متوجه حضورش خواهید شد . از طریق این کنترل پنل می توانید دمای یخچال و فریزر را تنظیم کرده و همچنین می توان قابلیتهایی نظیر سرمایش سریع و انجماد سریع و حالت تعطیلات را فعال کنید . مجهز بودن به لامپهای داخلی led یکی از روشهای مفید برای کاهش مصرف انرژی است ، چرا که لامچپهای ال ای دی نسبت به لامپهای معمولی گرمای کمتری تولید کرده و انرژی کمتری هم مصرف می کنند و در نهایت طول عمر بیشتر و روشنایی بیشتری هم دارند ، پس یک یخچال بالارده یقیناً باید از چنین لامپهایی برای تامین روشنایی داخل یخچالش بهره ببرد .

SUPER COOL و SUPE FREEZ

از قابلیتهای دیگری که در یخچال ساید بای ساید هایسنس RQ561 مشاهده می شود ، قابلیت « Super Cooling » و « Super Freezing » است . این قابلیتها به سرد شدن سریع و فریز کردن سریع مواد غذایی کمک می کنند . بوسیله ی فریز کردن سریع ، مواد غذایی داخل فریزربسیار سریع منجمد می شوند و طعم و بو و رطوبت مواد غذایی برای مدت زمان طولانی تری حفظ خواهد شد و طوری رطوبت و تازگی گوشت و مرغ و ... را حفظ می کند که انگار همین امروز آنها را خریده اید . زمانی که می خواهید مواد خوراکی که تازه خریده اید به سرعت خنک شوند ، می توانید از قابلیت خنک کنندگی سریع استفاده کنید .

حالت تعطیلات holiday mode در یخچال HISENSE مدل RQ561

حالت تعطیلات در یخچال RQ561 هایسنس به گونه ای طراحی شده است باعث بهبود کارایی و عملکرد یخچال شود، مخصوصاً زمانی که در خانه نیستید و به تعطیلات و مسافرت می روید . با فعال کردن این حالت ، یخچال با دمای 15 درجه سانتیگراد روشن خواهد بود و از خراب شدن مواد غذایی جلوگیری خواهد کرد ولی بخش فریزر با همان دمای همیشگی روشن خواهد بود . بنابراین بدون اینکه نگران خراب شدن مواد غذایی باشید و فریزر و یخچال را خالی کنید ، از مسافرت لذت ببرید و نگران قبض برق و مصرف انرژی بالا و یا فاسد شدن غذاها نباشید . یخچال RQ561 با این امکانات و قابلیتهای قابل توجه مانند ، طراحی زیبا و مدرن ، بدنه ی مقاوم و با کیفیت ، پنل ضد اثر انگشت ، فضای ذخیره سازی بزرگ و جادار و سیستم خنک کننده ی نوفراست و جریان چندگانه ی هوا ، نمایشگر دیجیتالی لمسی و یک عالمه قابلیت دیگر می تواند نیازهای هر خانواده ای را برطرف نماید . البته این همه امکانات و قابلیت در مقایسه با قیمت پایین این یخچال تعجب آور است . پس بدون شک این یخچال همه چیز تمام میتواند گزینه ی مناسبی برای خرید باشد . البته قیمت کم یخچال چهار درب هایسنس از دیگر مزیت های این یخچال است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد .

جهت مشاهده این محصول در سایت اصلی کلیک کنید 

ادامه مطلب
جزئیات محصول
Hisense-RQ561N4AW1

مشخصات

وزن
121 کیلوگرم
نوع یخچال
ساید بای ساید
گنجایش بر حسب لیتر
520 لیتر
نوع کمپرسور (موتور)
اینورتر
کشوی نگهدارنده میوه و سبزیجات
1
کشوی نگهدارنده‌ی رطوبت
1
سیستم جریان هوای چند گانه
1
سیستم عیب‌یابی هوشمند
1
نظرات
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

فناوری و امکانات RQ561N4AW1

سلام ، آیا تمامی یخچال های ساید بای ساید از فناوری نوفراست برخوردارند ؟

آیا این نظر برای شما مفید بود؟ بله خیر
پاسخ از فروشگاه اینترنتی پولوتک:
با بخش پشتیبانی فروش تماس بگیرید تا کامل راهنمایی گردید
برچسب های محصول

فهرست

ورود به سایت

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم