برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مقایسه0

ماشین ظرفشویی بوش SMS46NI03E

  • ماشین ظرفشویی بوش SMS46NI03E سری 4
  • دارای کمپرسور EcoSilence Drive
  • دارای فناوری VarioSpeed Plus
  • دارای تکنولوژی ActiveWater
  • ظرفیت شستشو 14 نفره
  • برچسب انرژی A+++
نمایش فیلم
تولید کننده :
0 تومان
موجود است
اضافه به مقایسه0
توضیحات

بررسی و قیمت ماشین ظرفشویی بوش SMS46NI03E

ماشین ظرفشویی بوش SMS46NI03E از ظرفشویی های سری 4 بوش BOSCH است، که دارای طراحی ایستاده می باشد. ظرفشویی بوش SMS46NI03E با ظرفیت 14 نفر که دارد می تواند نیاز خانواده ی پر جمعیت را برآورده نماید.مجهز بودن به کمپرسور EcoSilence DriveTM علاوه بر کاهش میزان اصطکاک و کاهش سر و صدا طول عمر مفید دستگاه را نیز افزایش داده است. ظرفشویی 14 نفره بوش از 6 برنامه ی شستشو پشتیبانی می کند و متناسب با نوع ظروف می توان یکی از برنامه های شستشوی اقتصادی، شستشوی اتوماتیک، شستشوی بهداشتی، شستشو با تاخیر و شستشوی قوی و .... را فعال نمود. فناوری ها و قابلیت های به کار رفته در این ماشین ظرفشویی شامل فناوری اکتیو واتر Active water و فناوری load sensor برای تشخیص وزن ظروف و فناوری DosageAssist برای کنترل مواد شوینده و آب مصرفی نسبت به کثیفی و فناوری Aqua Sensor برای تشخیص میزان آب مصرفی و فناوری Aqua Stop برای تشخیص نشتی آب و ...می شود. بوش از نظر طراحی ماشین ظرفشویی سری 4 خود را بی نظیر طراحی کرده است، یک صفحه نمایش دیجیتالی از نوع LED بر بالای ظرفشویی تعبیه شده است، که زمان باقی مانده و  ميزان نمک و جلادهنده را نمایش می دهد.  داخل ماشین ظرفشویی بوش 3 سبد انعطاف پذیر به کار رفته است، این سبدها قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند و می توان متناسب با ارتفاع ظروف سبدها را تنظیم نمود، همچنین سبد بالایی برای شستشوی استکان و قاشق و چنگال و ... به کار می رود که در این ظرفشویی به کار رفته است. بدنه ی ماشین ظرفشویی از جنس استیل بوده و پیش بینی می شود که صفحه ای از اثر انگشت باشد و در طول زمان به صفحه ای کدر و مات تبدیل گردد. اما با پوشش خاصی که بوش برای این ظرفشویی تعبیه نموده است، اثر انگشت بر روی بدنه باقی نمی ماند. سبد های ظرفشویی قابلیت تظنیم ارتفاع در سه سطح مختلف را دارند که هر کدام به اندازه ی 5 سانتی متر از هم فاصله دارند. با تظنیم نمودن ارتفاع سبدها می توانید ظروف را به سادگی داخل ظرفشویی قرار دهید. با این تفاسیر می توان انتظار داشت که ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS46NI03E کارآیی یک ظرفشویی حرفه ای را دارد و از بهترین ظرفشویی های سری 4 بوش است.

ماشین ظرفشویی بوش SMS46NI03E

فناوری و برنامه های شستشو ظرفشویی بوش SMS46NI03E

SMS46NI03E اکتیو واتر

بوش مثل همیشه در ظرفشویی های خود از انواع و اقشام فناوری و قابلیت بهره می برد، از جمله ی فناوری های رایج ماشین ظرفشویی بوش سری 4 می توان به فناوری Active water اشاره کرد. این فناوری بصورت هوشمند آب را در تمامی قسمت های مخزن به جریان می اندازد و باعث می شود قسمت های مختلف ظروف آبپاشی شوند. این آبپاشی و گردش آب هدفمند در مصرف آب صرفه جویی به عمل می آورد و حتی باعث می شود آب سریعتر گرم شود. این فناوری نوآوری اختصاصی بوش است و هم در مصرف آب و هم در مصرف زمان و و مصرف برق صرفه جویی به عمل می آورد. سنسور Aqua Sensor از دیگر فناوری های ویژه ی ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره است. این فناوری میزان کثیفی ظروف را اندازه گیری می کند. اساس کار در این فناوری به این صورت است که ابتدا آب مرحله ی اول آبکشی را از نظر کثیفی می سنجد، سپس متناسب با میزان کثیفی آب مشخص می کند که آب برای مرحله ی آبکشی بعدی مورد استفاده هست یا نه. اگر املاح و مواد باقیمانده ی غذایی داخل آب بیشتر از میزان معین باشد، آب را از دوره ی شستشو خارج می کند ولی اگر املاح از حد معین کمتر باشد، آب را در مرحله ی بعدی نیز به کار می گیرد و به میزان 20% در مصرف آب صرفه جویی به عمل می آورد. قابلیت ضد نشتی آب Aqua Stop نیز توسط ظرفشویی بوش SMS46NI03E پشتیبانی می شود، این فناوری به هنگام نشت آب در طول مسیر جریان آب را قطع می کند و از نشت آب جلوگیری می کند.

فناوری DosageAssist نیز قرص و میزان مصرف مواد شوینده را تنظیم می کند. با شروع به کار کردن چرخه ی شستشو قرص اتوماتیک وارد محفظه ی مخصوص می شود و سپس هوشمندانه قرص را مورد استفاده قرار می دهد. فناوری Load Sensor نیز میزان ظروف داخل مخزن ظرفشویی را اندازه گیری می کند و متناسب با تعداد و وزن ظروف آب و انرژی و مواد شوینده را مصرف می کند. فناوری جالب و کاربردی دیگری که در ظرفشویی بوش مورد استفاده قرار گرفته است، فناوری محافظت از ظروف شیشه ای است. می دانید که هر آبی دارای میزان سختی خاصی است و در اثر برخورد مستقیم و مداوم آب بر روی ظروف باعث ساییدگی و خوردگی ظروف می گردد؛ اما اکنون با تکنولوژی محافظت از ظروف شیشه ای دیگر خبری از خوردگی ظروف نیست. چرا که این فناوری میزان سختی آب را بصورت مداوم اندازه گیری می کند و شستشوی ویژه ای برای ظروف شیشه ای و چینی فراهم می آورد.

فناوری های شستشوی ظرفشویی SMS46NI03E

برنامه های متنوع شستشو ظرفشویی بوش

از برنامه های ویژه ی شستشو در ظرفشویی بوش SMS46NI03E برنامه های شستشوی با تاخیر،؛ برنامه ی پیش شستشو و برنامه ی شستشوی اقتصادی، شستشوی بهداشتی و شستشوی Hygiene Plus و شستشوی شیشه با دمای 40 درجه و برنامه ی خشک کن اضافی و برنامه جرم گیری دستگاه Machine Care تعبیه شده اند این برنام ها هر کدام خاصیت ویژه ی خود را دارند و برای کاربردهای خاصی استفاده می شوند. برنامه ی خشک کن اضافی، در واقع ظروف را کاملاً خشک کرده و از ایجاد لکه بر روی ظروف خودداری می کند. برنامه ی Hygiene Plus ویژگی خاصی است که شستشویی بهداشتی و تمیز را ارائه می دهد. این برنامه ی شستشو خاصیت میروب زدایی قوی دارد و هر نوع میکروب و باکتری بر روی سطوح ظروف را از بین می برد. به این صورت که در دمای 70 درجه سانتیگراد و به مدت زمان 10 دقیقه ظروفی تمیز و بهداشتی و عاری از هر گونه میکروب و آلودگی را تحویل شما می دهد. این شستشو به شستشوی ضدآلرژی نیز معروف است و برای افرادی که حساسیت بالایی دارند بسیار مناسب است.

برنامه ی Machine care یکی دیگر از برنامه های تعبیه در ظرفشویی بوش می باشد، این برنامه به برنامه ی جرم گیری دستگاه معروف است و قارد است ظروفی تمیز و کاملا بهداشتی را عرضه کند. این برنامه جرم دورن محظفه و مخزن ظرفشویی را به کلی از بین می برد. برنامه ی شستشوی شروع با تاخیر قابلیت به تاخیر انداختن شروع چرخه ی شستشو از 1 تا 24 ساعت را دارد و شما می توانید متناسب با برنامه ی خود بازه ی زمانی و شروع به کار ظرفشویی را از 1 تا 24 ساعت تنظیم کنید و حتی در مواقعی که منزل نیستید، ظرفشویی روشن شده و کار خودش را انجام دهد.

جزئیات محصول
SMS46NI03E

مشخصات

تولید‌کننده
bosch
کشور سازنده
آلمان
تامین کننده
فروشگاه اینترنتی پولوتک
نام مدل
SMS46NI03E
نوع ظرفشویی
ایستاده
ظرفیت ظرفشویی
14 نفره
صفحه نمایش
1
نوع صفحه نمایش
Led
نشانگر میزان نمک
1
شاخص زمان باقی مانده
1
تعداد قفسه ها
3 عدد
سبد کارد و چنگال
1
قابلیت تنظیم ارتفاع سبد
1
سبد بالا
1
برچسب انرژی
A+++
مصرف انرژی
0.93 کیلو وات ساعت
مصرف انرژی سالانه
260 کیلو وات ساعت در سال
میزان مصرف آب
9.5 لیتر
مصرف آب سالانه
2660 لیتر
میزان صدا
44dB
بی صدا
1
نوع موتور
BLDC
سنسور تشخیص نشتی آب
1
قابلیت سختی گیری آب
1
سنسور تشخیص میزان کثیفی ظروف
1
تاخیر در شستشو
1
سیستم اسپری آب
1
تعداد برنامه های ظرفشویی
6 عدد
شستشوی اقتصادی
1
شستشوی سریع
1
شستشوی اتوماتیک
1
شستشوی بهداشتی
1
ابعاد
60.0×84.5×60.0 سانتی متر
وزن
50.83 کیلوگرم
رنگ
استیل
نظرات
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

با کیفیت

تنها نظری که میتونم در مورد ظرفشویی بوش بدم، اینه که واقعا با کیفیته و هزار برابر ظرفشویی های دیگه ارزش داره.

آیا این نظر برای شما مفید بود؟ بله خیر

مشخصات عمومی تلویزیون

تولید‌کننده bosch
کشور سازنده آلمان
تامین کننده فروشگاه اینترنتی پولوتک
نام مدل SMS46NI03E
نوع ظرفشویی ایستاده
ظرفیت ظرفشویی 14 نفره
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش Led
نشانگر میزان نمک
شاخص زمان باقی مانده
تعداد قفسه ها 3 عدد
سبد کارد و چنگال
قابلیت تنظیم ارتفاع سبد
سبد بالا
برچسب انرژی A+++
مصرف انرژی 0.93 کیلو وات ساعت
مصرف انرژی سالانه 260 کیلو وات ساعت در سال
میزان مصرف آب 9.5 لیتر
مصرف آب سالانه 2660 لیتر
میزان صدا 44dB
بی صدا
نوع موتور BLDC
سنسور تشخیص نشتی آب
قابلیت سختی گیری آب
سنسور تشخیص میزان کثیفی ظروف
تاخیر در شستشو
سیستم اسپری آب
تعداد برنامه های ظرفشویی 6 عدد
شستشوی اقتصادی
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
شستشوی بهداشتی
ابعاد 60.0×84.5×60.0 سانتی متر
وزن 50.83 کیلوگرم
رنگ استیل

فهرست

ورود به سایت

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم